Журналіст: Оце так поворот! Ілон Маск хоче викупити у Марка Цукерберга Facebook

Оце так поворот!

Ілон Маск хоче викупити у Марка Цукерберга Facebook, щоб закрити його і взагалі видалити його із соцмереж.

Ще у 2018 році Ілон Маск потрапив в заголовки новин, коли видалив офіційні сторінки SpaceX і Tesla з Facebook. Свій крок Ілон Маск пояснив тим, що він приймав таке рішення не з політичних причин, а тому, що у Facebook жорстка і несправедлива цензура і Facebook не дає йому “вільно викладати думки”.

Ілон Маск також оголосив, що звернувся до Facebook і запропонував купити кожну акцію компанії, фактично зробивши його єдиним власником платформи соціальних мереж. Маск говорив з групою інвесторів SpaceX і Tesla і сказав їм що, хоча у нього є серйозні побоювання з приводу сайту Facebook, проте він “зробив би ласку людству” і купив би його.

“У мене є трохи грошей, щоб “спалити”, тому, якщо Цук (Цукерберг) захоче укласти угоду, він знає, де мене знайти”, – сказав Маск інвесторам. “Я зроблю йому справедливу і вигідну пропозицію”. Потім Маск продемонстрував презентацію в PowerPoint, в якій детально і докладно описувався його план щодо Facebook.

Rostyslav Demchuk

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Країна новин» можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.