Журналіст: Кравчук вважає, що Україна має нести відповідальність за військові злочини на рівні з “ЛДНР”. Але давайте пригадаємо, за що має нести відповідальність сам Кравчук.

Кравчук вважає, що Україна має нести відповідальність за військові злочини на рівні з “ЛДНР”. Звісно, це повна маячня, але давайте пригадаємо, за що має нести відповідальність сам Кравчук.

За злочини радянського режиму, топ-функціонером якого він був тривалий час. За репресії. За насильницьку русифікацію. За демонстрацію під радіоактивними хмарами, на яку вони з Щербицьким вигнали 120 тисяч людей через чотири дні після аварії на ЧАЕС. За подаровану росіянам ядерну зброю. Цей перелік можна продовжувати.

Як вам таке, Леоніде Макаровичу? Оце і є злочини. А українська армія просто захищає свою країну. На відміну від вас.

Sergii Ivanov

Думка редакції сайту «Kraina News» може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Kraina News» можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.