Береза: Задовбали. Вчора дві дівчини виграли бронзу на Олімпіаді в Токіо. Даша Білодід виграла медаль з дзюдо, а ізраїльська спортсменка Авішаг Самберг взяла третє місце з тхеквондо. В підсумку…

Задовбали. Вчора дві дівчини виграли бронзу на Олімпіаді в Токіо. Даша Білодід виграла медаль з дзюдо, а ізраїльська спортсменка Авішаг Самберг взяла третє місце з тхеквондо. У підсумку, в Ізраїлі Авішаг мало не національний герой і їй співають оди подяки в соцмережах, а в Україні натовпи хейтерів розповідають, що третє місце для Даші – це поразка.

Я міг би їм сказати, що бронзова медаль – це краще ніж відсутність медалі. Міг би сказати, що це спорт і якби заздалегідь точно було б відомо, хто чемпіон, то не було б сенсу проводити змагання.

Я міг би запитати у тих, хто кривить обличчя на бронзову медаль, а яку вони медаль або перемогу принесли Україні? Або нехай вони скажуть, як прославили Україну в світі! Але всім цим хейтерам нічого буде відповісти. Тому що це вже звичка і хейтеріть їм простіше, ніж показувати результат або перемагати.

Українцям треба навчитися бути вдячними співвітчизникам за будь-які досягнення, які прославляють нашу країну і дають можливість підняти наш прапор на будь-яких міжнародних змаганнях або майданчиках.

Даша сама не в захваті від своєї бронзи. Вона теж йшла на золото. Але це спорт. І замість тотальної підтримки – ідіотський хейт. Сьогодні стало відомо, що Даша призупинила свою спортивну кар’єру. На час або назавжди стане зрозуміло лише через деякий час. Але зате у всіх, хто був незадоволений бронзою і хейтерів Дашу, тепер є можливість показати результат замість неї. Ну, які медалі будете добувати?

Борислав Береза 

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.