Вчора відбулася знакова подія. Володимир Путін і Олександр Лукашенко, 9 вересня, узгодили 28 програм інтеграції Російської Федерації і Республіки Білорусь

Вчора відбулася знакова подія.

Володимир Путін і Олександр Лукашенко, 9 вересня, узгодили 28 програм інтеграції Російської Федерації і Республіки Білорусь. Фактично це завершальний етап поглинання Росією білоруської держави. Навіть символізм був витриманий Кремлем по-максимуму. Путін виступав за трибуною з державним гербом Росії, а Лукашенко виділили трибуну без будь-якої символіки. Адже фактично незалежна держава Білорусь вчора підійшла до зникнення.

І якби Вітя Янукович залишився при владі, то і він би підписав подібну угоду. І про державу Україна ми б мали забути. Ось така ситуація. Сумна. А ще збільшується небезпека для України. Адже кордон з Росією збільшується більш ніж на 1000 кілометрів за рахунок білорусів.

Так що треба готуватися до того, що Путін буде нарощувати рівень агресії. Адже наступна мета для нього – Україна. А для нас питання протистояння з ним – це питання виживання.

Борислав Береза 

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.