Портников до Зеленського: Кого Ви боїтеся, пане Зеленський? Боїтеся роздратувати Путіна? Але Путін нападе на нашу країну незалежно…

На Банковій взагалі розуміють, якими безпросвітними шаленцями ми виглядаємо в очах цивілізованого світу? Коли провідні світові медіа говорять про скупчення російських військ, українські чиновники починають звинувачувати їх у пропагандистській кампанії та дезінформації.

Директор ЦРУ летить до Москви обговорювати можливі ризики з керівником російського Радбезу, у Пентагоні заявляють про заклопотаність російськими діями, державний секретар США попереджає про відповідальність – а Зеленського вистачає аж на безглузду репліку у соціальних мережах, де визнання присутності військ сусідить з докорами. Якщо це не демонстрація повної політичної неадекватності, я тоді не розумію, що таке неадекватність.

Кого Ви боїтеся, пане Зеленський? Боїтеся роздратувати Путіна? Але Путін нападе на нашу країну незалежно від вашої поведінки й зупинити його може лише жорстка реакція Сполучених Штатів та інших країн цивілізованого світу. Боїтеся засмутити ваш електорат? Але люди, які вас досі підтримують, настільки не розуміють того, що відбувається, що зважати на їхні уявлення про реальність – означає знищити країну. А ви все ж таки президент України, а не психотерапевт Путіна та вашого інфантильного електорату.

Варто про це пам’ятати, коли реагуєш на події, критичні з погляду нашої національної безпеки та перспектив збереження державності. І ні, я вас не лякаю і не пропоную читати газети. Досить, на мою думку, того, що говорять у Держдепартаменті та Пентагоні.

Віталій Портников