Пам’ятаєте феєричне засідання РНБО. Так ось, добрі люди показали мені список “злодіїв в законі”. А ось тут найцікавіше.

Пам’ятаєте феєричне засідання РНБО, коли Зеленський оголосив про введення санкцій проти 557 “злодіїв в законі” і 111 іноземців, які є кримінальними авторитетами?

Так ось, добрі люди показали мені ці списки. І я розумію, що не мені одному. А знаєте чому? Зараз розповім.

Список великий. І кумедний. Наприклад, в ньому є вже померлі люди, ті які відбувають терміни, раскороновані і не живуть в Україні. Як їх внесли? Не знаю. Мабуть компетентністю тут і не пахне. Але є чимало і реальних злодіїв в законі і представників криміналу. Ось тут найцікавіше.

Є там 15 імен навколо яких зараз йдуть торги. Не знаю скільки треба заплатити щоб зникнути з цього списку, але кілька джерел мені підтвердили, що такі переговори ведуться і пропозиція не від злодіїв, а злодіям. Яскраво?

Мабуть повторюється історія з санкціями РНБО для контрабандистів. Тоді багато прізвищ зникли зі списку. Мабуть, не безкоштовно. Хоча частина контрабандистів і так вхожі в Офіс президента і навпаки змогли внести своїх конкурентів в список тих, хто потрапляє під санкції. І щоб не друзі Зеленського не сильно підчистили список і не сильно збагатилися на цьому, то списки злили. Щоб ми побачили кого приберуть і повідомили про це. Так що пішов я за попкорном. Це буде очешуітєльне шоу! Так, Володимир Зеленський?

PS До речі, “слуга народу” Галина Янченко вважає, що “злодії в законі” – це ті, хто грабує квартири і викрадає машини. Про це вона заявила вчора на ефірі. Це щоб ви розуміли рівень компетентності членів моносброда.

Борислав Береза

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.