Андрій Смолій: Пам‘ятаєте як Зеленський тикав «фaк» всій країні? Принижував Томос, мову, армію.

Пам‘ятаєте як Зеленський тикав «фак» всій країні?

Принижував Томос, мову, армію. Принижував найголовніші цінності країни, яка кров‘ю виборювала їх на Майданах та війні.

Пам‘ятаєте як Зеленський називав нашу країну «проституткою» та знущався над галичанами?
Він принижував гідність мільйонів людей і сміявся з нашого руху до європейських цінностей.
Сьогодні Зеленський і його влада дали наказ пакувати до в‘язниці депутата, який показав цей жест вже самому Зеленському. Знов потерпілий він, а не вся країна, яку просто множать на нуль зелені неокомуністи.

Ніхто тоді не відкривав на Зеленського і його промосковський квартал кримінальних справ, бо це ж була свобода слова.

До речі, та свобода слова яку сьогодні забирає вже сам Зеленський через свої «закони про деолігархізацію». Яскравий приклад газета KyivPost чи намагання знищити Прямий чи 5й.

Ось жест, Зеленський за 2.5 років показує тепер кожному з нас. Кожен жень. Коли ви отртмуєте платіжки за комуналку, коли бачите ціни на продукти і пальне, коли спостерігаєте як руйнується парламентаризм та демократія, коли він сміються над нами з офшорами, коли вони п‘янючі їздять за кермом чи коли зливають державні операції по «вагнерівцям», коли…коли…коли…
Таких «коли» сотні і сотні.

Зеленський сьогодні клепаючи справу за «середній палець» показує його кожному з нас, сміючись. Вони зробили всю країну, РАЗОМ…

Андрій Смолій

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.