Береза: Талановитий, чортяка, Зеленський. Навіть тут зміг вляпатися. Цікаво, а до лику святих він себе поки зарахувати не хоче?

Один садив за графіті, на яких його малювали з точкою на лобі, але в результаті втік до Ростова. Другий вирішив садити за фак собі. Які у нас чутливі президенти? Прям ніжні, як нарциси.

Я вважаю, що фак президенту у ВР – це безкультурність, але давати за це термін – це марення. Може краще дати термін Зеленському за порушення статті 106 Конституції України, тим більше, що Верховний Суд вже офіційно зафіксував цей злочин у своєму рішенні.

Чи може час Зеленському та його камарильї відповісти за свою недбалість, яка призвела до загибелі 74 857 українців від корони? Але ось у чому я упевнений, то це в тому, що тепер, через ефект Стрейзанд, фак Зеленському стане чи не офіційним символом на всіх протестах.

Так, талановитий, чортяка, Володимир Зеленський. Навіть тут зміг вляпатися. Цікаво, а до лику святих він себе поки зарахувати не хоче? Організує церкву “Свідків Квартал-95” і себе призначить не лише найбільшим політичним лідером світу, а й Блаженнійшим Вовою. Якщо вийде, то будь-яку критику на свою адресу він зможе назвати “образою почуттів віруючих” та садити людей за прикладом Путіна. А ця модель йому дуже подобається.

Борислав Береза

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.