Наталя Юсупова: Центр Києва. Скільки тут живу не бачила такого, але в цей раз народ мабуть вирішив, що пандемія привід для всенародного гуляння

Центр Києва. Скільки тут живу не бачила такого, але в цей раз народ мабуть вирішив, що пандемія привід для всенародного гуляння.

У масках одиниці. Пробки як в годину пік. Діти в візках, зовсім малюки, багато п’яних з дітьми, п’ють на вулицях і петарди вибухають всюди. Засунути б в вухо і підірвати і потім, щоб розповіли як приємно.

В Азербайджані скасували всі новорічні святкування, оголосили хв мовчання, віддаючи шану загиблим і жодного фейверка не було.

Чому вони шанують своїх воїнів, а багатьом українцям плювати?? Плювати на людей похилого віку, дітей, тварин, на всіх хто пережив обстріли і був на війні? Салюти третю добу по всій країні. До Європи вони хочуть. Навчіться поводитися як європейці, а не як невиховане хамло. Поліції немає взагалі! В країні хаос і бардак. таке (

Думка редакції сайту «Kraina News» може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.