Лукашенко заявив, що до стихійного табору нелегальних мігрантів намагаються перекинути зброю з Донбасу. Дослівно: “Останні дві доби…”

Лукашенко заявив, що до стихійного табору нелегальних мігрантів намагаються перекинути зброю з Донбасу.

Дослівно: “Останні дві доби перекидають зброю. Зброя переважно йде (ми з росіянами тримаємо на контролі це питання, з Путіним розмовляли на цю тему) з Донбасу. Йде зброя для чого? Тут хочуть влаштувати провокацію. Зштовхнути лобами наших прикордонників із їх, наших військових з їх”.

А тепер давайте розберемо цей сюрреалізм поетапно.
По-перше, Лукашенко дуже цікаво наголосив – перекидають зброю з Донбасу, але не сказав простіше – з України. Адже спільного кордону Білорусі з українським регіоном Донбас – Немає!

По-друге, чому саме з Донбасу? Чому не з, наприклад, Запоріжжя? Або прямо з Яворова, де, до речі, з тренувальною місією перебувають солдати НАТО.

По-третє, що взагалі має на увазі Лукашенко під словом “Донбас” – його окуповану Росією частину, чи не окуповану.

По-четверте, якщо Лукашенко має на увазі окуповану частину Донбасу, то зрозуміло, чому він згадав про постійний контакт з російською стороною – як ще, якщо тільки не через Росію ця зброя може потрапити до Білорусі.

Ну і по-п’яте, якщо Лукашенко мав на увазі перекидання зброї з неокупованої частини Донбасу через територію України, то постає питання як це можливо? Прикордонники Білорусі не працюють? І як до нелегалів ця зброя може потрапити через усю територію Білорусі – спецслужби та правоохоронні органи сплять? І головне – нелегали перебувають біля кордону з Польщі у багаторазовому кільці із силовиків – туди комар не пролетить без відома КДБ.

Загалом, висновок такий, чи Лукашенко подає деякі сигнали, чи бездарно палить всю контору.

Alexander Kovalenko

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.