Його довго кaтувaли, потім дали вибір: йти воювати «за Новоросію» – або … Хлопчисько не зламався

Чотири роки тому відбулася ексгумація Степана Чубенка. Його убита горем мама, етнічна росіянка, родом з Магадана, викладачка російської мови впізнала 16-річного сина.

Сина вбили три «героя Новоросії». Звали їх Жора, Буба і Керч, всі місцеві. Власне, у них були і людські імена, але не думаю, що вони заслуговують людських імен.

23 липня 2014 року Степан їхав на поїзді. У поїзді його і заарештували. Одні кажуть – за синьо-жовту стрічку, інші – за те, що сказав щось про єдину Україну. Довго катували, потім дали вибір: йти воювати «за Новоросію» – або … Хлопчисько не зламався.

Жора, Буба і Керч наостанок довго його били. У хлопчика вибиті всі зуби і багато переломів. Потім повели на берег річки, змусили зняти кросівки (сподобалися), поставили на коліна на краю окопу і вистрілили в потилицю. Хлопчик впав, але ще поворухнувся. І тоді вони вистрілили в голову ще чотири рази.

Жора, Буба і Керч, де ви зараз? Вручають вам як «героям Новоросії» квіти? Чи запрошують виступати перед школярами на 9 травня? Степанові кросівки не тиснуть? Криваві хлопчики не сняться?

Олександр Щерба

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Kraina News» можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.