Фурса: Дивовижно. Ти звільняєш реформаторів, людей з репутацією.Ти не поважаєш незалежні інститути і віддаєш перевагу ручному управлінню. Ти зливаєш операцію, яку…

Як виявилося, влада не може знайти пристойних кандидатів на посаду міністра. Тому що всі гідні кандидати відмовляються від такої пропозиції. Арахамія все чесно сказав, як на духу. Хороший чесний хлопець. Весь час щиро говорить правду. А професіонали (Нафтогаз не дасть збрехати) раптово можуть встати і піти, відмовившись грати за правилами “Без правил”.

Оце сюрприз. Адже ніхто не здогадувався. Ніхто не міг припустити, що цим все закінчиться.
Ніщо не передбачало біди. Була п’ятниця, 13-е.

Здавалося, що може піти не так. Ти призначаєш не професіоналів, а кого попало і вимагаєш лояльності. І все. Беззаперечного підпорядкування. Ну, хто б міг подумати, що після цього гідні професіонали будуть відмовлятися від честі співпраці. Хто може подумати, що вони потім не захочуть працювати в прекрасному колективі з лояльних людей. Адже це одне задоволення з такими людьми спілкуватися. Вони всі такі добрі. І послужливі.

Дивовижно.

Ти звільняєш реформаторів, людей з репутацією, без видимої причини. І при цьому обливаєш людей брудом, витираючи об них ноги, і роблячи з умовного Нефьодова козла відпущення.

І що, хіба це привід? Так хто б здогадався. Хто міг в той момент навіть уявити, що може бути вплив на майбутнє вирішення інших людей?

Неможливо собі таке навіть уявити.
Ти не поважаєш незалежні інститути і віддаєш перевагу ручному управлінню. І хто міг подумати, що це не приверне до тебе справжніх профі.
Годі збагнути. Всі так роблять. Завжди так робили. Які ще, до біса, інститути? Які, до біса, процедури? Хто головний, той і головний.

Ти зливаєш операцію, яку готували сотні людей, десятки ризикували життям, а потім кажеш, що нічого не було? Ну і що, хіба мало що ти робиш. Робота така. Ну була б операція “вагнерівці” гордістю для країни, стала б основою для десятка фільмів і книг, вчили б її потім в підручнику. Ну і що? Що, інших приводів для фільмів не знайдемо? Хіба це привід професіоналам йти?
Так Боже упаси, повинні працювати далі.

Балувані ці гідні кандидати. Та й хто сказав, що вони гідні? Ще й не знаєш, що від них очікувати. Раз – і йде весь склад незалежних членів наглядової ради Нафтогазу. Раз – і разом з ними йдуть ряд членів правління. Ненадійні люди. І як з такими працювати? Не розуміють вони, хто головний. Вимагають поваги. Про правила говорять. Про інститути. Тьху ти. Почали наймати іноземців на свою голову. Нічого вони не розуміють в українській ментальності.

Sergey Fursa

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.