Бутусов: За даними джерел, офіс президента слідом за звільненням Разумкова збирається організувати збір голосів для заміни генерального прокурора Ірини Венедиктової. А також…

За даними джерел Цензор.Нет, офіс президента слідом за звільненням Разумкова збирається організувати збір голосів для заміни генерального прокурора Ірини Венедиктової. Найбільш імовірним кандидатом для заміни є прокурор Києва Олег Кіпер.
Також очікується заміна голови Нацбанку Кирила Шевченка.

Слуги народу збираються провести збір підписів за відставку спікера Дмитра Разумкова на виїзному засіданні в Трускавці, де запланована урочиста вечірка і дискотека (це не жарт). Мабуть, вхідним квитком на тусовку буде підпис у підписному листі.

Інтрига проста: глава ОП Андрій Єрмак збиває і дискредитує Разумкова, який був першим номером партійного списку Слуг народу на виборах, щоб напередодні виборів повний контроль над партією і фракцією захопив саме офіс.

Під питанням також заміна ряду міністрів і глав облдержадміністрацій, які не є самостійними і не конфліктують з Єрмаком, але їх посади потрібні для торгівлі в парламенті, щоб домовитися з групами, незгодними з звільненням Разумкова і Венедиктової, і щоб одночасно завести нових, згодних на все депутатів.

Слуг збирають на дискотеці з трьох причин: щоб заспокоїти лояльних депутатів, що чистка не торкнеться їх самих; щоб підкупити всіх тих, хто вагається; і щоб залякати всіх не згодних.

Для цього на місці будуть зібрані разом з офісом силовики, уряд, з метою обіцяти посади, роздачу коштів з фондів Кабміну на потрібні підприємства, або рішення особистих матеріальних проблем.

Дуже забавно бачити, як офіс президента і його наймані прихильники розповідають, що Разумков пов’язаний з олігархами, в той час як на телеканалах олігархів піар-фільм, як добре Єрмак організував святкування Дня незалежності одночасно в один день показали всі найбільші телеканали олігархів. Самі, мабуть, раптом захотіли, без всяких команд. Очевидно, Єрмак концентрує владу в своїх руках аж ніяк не для боротьби з олігархами, а для того, щоб офісу було легше їх “обілєчівать”.

Юрій Бутусов

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.