Блогер: Як вам ідея, від слуг Зеленського, кидати у в’язницю військових командирів, якщо їхні підлеглі ведуть «агресивну війну»?

На цьому тижні відбудеться засідання Верховної Ради. Блогер Хелгі Шарп звернув увагу на законопроект, який підготувала до голосування монобільшість.

“Як вам ідея кидати у в’язницю військових командирів, якщо їхні підлеглі ведуть «агресивну війну»? Це реальна пропозиція слуг Зеленського у законопроєкті №2689, який передбачає кримінальну відповідальність для українських військових командирів. І монобільшість збирається ухвалити таку ахінею вже цього тижня.

Мабуть, не варто говорити, що подібних законів не існує ніде в цивілізованому світі, особливо в країнах НАТО. Та й в українському законодавстві достатньо механізмів покарання військових за воєнні злочини.

Але саме формулювання «за агресивну війну» – це взагалі що? Знову розмите визначення, яке садить на гачок усіх, хто тримає зброю в руках на передовій. Очевидно, мета проєкту №2689 – деморалізація ЗСУ на фронті. Відома тактика Зеленського «надо просто прєкратіть стрєлять» отримала продовження: «…а то посадят».

Зв’язувати руки нашим військовим подібними ініціативами наважились би або відверті вороги України, або ті, хто ні дня не провів на фронті. Здається, наш Верховний головнокомандувач і те, і інше в одному флаконі.
Via ТГ Зелені чоловічки.

Сцуко, ви тільки вдумайтесь: нам вже зась “дуже агресивно” захищати свою Батьківщину! Може сором`язливо відставити пальчика та лагідно запросити Пушиліна на каву до ресторану “Велюр”?

Хоча… Пробний шар був закинутий декілька днів назад, коли Сівохо (запам`ятайте: що у цього кадра на язиці те, що у Зеленськго в голові) звинуватив українських військових у мародерстві та вбивстві “мирних жителів” Донбасу. Справа у тому, що Зермаку конче треба просуватись до “виборів” в ОРДЛО, а це можливо лише тоді, коли українська сторона візьме на себе відповідальність за “громадянську війну” у такій же мірі, як і сепаратистські маріонетки Кремля.

Дочекаєтесь, манкурти зелені, часу, коли захищати Україну військовим доведеться від вас, а не путіна. Може, передбачаючи таку можливість, ви й боїтесь, що це буде занадто “агресивно”? А як з вами інакше?” – написав Шарп.

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Країна новин» можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.