Береза: Це було бридко. Вчора Зеленський виступаючи у ВР приписав собі чужі заслуги, а вишенькою на торті стало те…

Вчора Зеленський виступаючи у ВР приписав собі чужі заслуги, до яких він не має ніякого відношення.

Наприклад, він приписав собі проведення міжнародних військових навчань “Rapid Trident”, які з 2006 року проходять в Україні щорічно. Потім він сказав про те, що “слуги” поїдуть на Донбас, а не в Туреччину, а ось куди саме поїдуть промовчав. І адже не зрозуміло, що не на передок під обстріл, а в тил борщ поїсти під фотокамери. І при цьому забув розповісти про свою поїздку в Оман. А адже це теж досягнення. Негативне, але досягнення. Загалом він дріб’язково брехав і маніпулював.

І вишенькою на торті стало те, що він приписав собі збереження життів тисячам українців під час COVID-19. Мабуть він вважає себе вже рівним Богу. Але він забув розповісти, як замість покупки апаратів штучної вентиляції легенів на гроші з фонду з протидії Коронавірусу без тендеру виділили більше половини всіх коштів. Так! З 66 млрд гривень, виділених фонду, 35 млрд були спрямовані на реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг. А на закупівлю апаратів ШВЛ і будівництво приймальних відділень опорних лікарень грошей не виділили. І це “заслуга” саме Зеленського і його @ прислуги. Як і його кватирки і відосікі з з людних місць без маски, коли він показував свою зневагу до заходів безпеки при COVID-19.

І результат не змусив себе чекати. Сьогодні в Україні виявлено нових 6719 випадків COVID-19. Померли 141 чоловік. І цілком можливо, частина з них не змогли допомогти саме тому, що не було апаратів ШВЛ і не були побудовані нові госпіталю. А це точно заслуга Зеленського і “слуг”. І їм з цим жити.

Навіть якщо вони будуть гнати ці думки від себе і не захочуть визнавати свою провину. Але про це Зеленський вчора промовчав. Адже пишатися тут нічим. А йому дуже хочеться. Тому він і приписував собі чужі заслуги, а про свої провали мовчав. І це було бридко.

Борислав Береза

Думка редакції сайту «Kraina News» може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.