Армія РФ “Вагнер” біжить від турецьких дронів, після цілого ряду поразок і втрати стратегічно важливих позицій

Армія РФ “Вагнер” біжить від турецьких дронів, після цілого ряду поразок і втрати стратегічно важливих позицій в районі Тріполі. Про це більш детально написав блогер Кирило Данильченко.

“Вчора ввечері після 12 місяців облоги Тріполі посипався фронт і полізли відео відступаючих росіян з “музикантів” і “археологів” ПВК Вагнер.

Диво та й годі відео.

МРАП, включаючи “Тигри” і броньовані “Урали”.

Буксирувана артилерія і мінімум 2 Мсти-Б. Жива сила в кількостях – колонами йшли, явно не тільки технарі і радники працюють.


І як вишенька на тортик “Панцири” на шасі “Камаз”. Тобто, мінімум 1 спалений “Панцир” совершеннно точно належить росіянам, і літак санітарний з РФ забирав саме їх.


Що ми маємо. Незважаючи на десятки переговорів з Ердоганом і заяв, що РФ вивела звідти приватників, на фронті вони в кількостях, з важким озброєнням і технікою. Як дізнатися, що росіяни брешуть – вони відкривають рот.

А в руках людей, які ламали ноги полонених кувалдами, є ЗРК, здатні працювати на висоті в 15 км. Причому, у відриві від пункту управління дивізіону і оглядового радара, наполовину сліпі і глухі. Розкидані в поперечнику в 300 км кілька машин, нездатні швидко визначити мету в регіоні кишать дронамі і без радіотехнічного забезпечення.

Уже заваливши цивільний літак на Донбасі, свій військовий борт в Сирії і маючи досвід як “Тор” знищив український літак в Ірані, Кремль продовжує поставляти комплекси здатні збити на ешелоні, що завгодно в принципі.

Ці ж комплекси вони активно застосовують на Донбасі. Козаки, “шахтарі” і кримінальники садисти з ЗРК – фірмовий стиль Кремля.

Країна військовий злочинець, з якої неможливо домогтися ніяких результатів, крім як пізд..лей. Це для всіх, хто сподівається домовитися посередині. Туреччина не Україна, а 150 ударних дронів НЕ макет “Горлиці” 5 років. Але виносити їх з Лівії виходить тільки мішком пізд..лей.

До речі, що там МЗС збирає Радбез, що в обхід санкцій росіяни постачають зброю до Ірану, яким збили наш літак, постачає зброю до Лівії і на схід України?”

За матеріалами А що там у ПП – А що там у ЄС

Думка редакції сайту може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Країна новин» можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.