Альфред Кох: “У мене смутна підозра, що білоруська революція – все. І от чому.”

Главі Білорусі Олександру Лукашенку, можливо, вдасться втриматися при владі. Таку думку висловив на своєму акаунті у Facebook колишній віце-прем’єр-міністр Росії Альфред Кох.

“Дуже хочу помилитися, але є підозра, що білоруська революція – все”, – написав Кох.

Він назвав два моменти, які на це вказують.

Перший полягає в тому, що, з його слів, у революцій не буває перерви, вони завжди йдуть по наростаючій. Закінчуються вони або перемогою, або загасанням і “пшиком”.

Другий момент – відмова протестуючих від штурму ізолятора в Мінську, де катували затриманих учасників акцій. “Вони дали себе вмовити волонтерам “не стрибати за прапорці” і ця обставина буде мати фатальні наслідки: ворог тепер знає, що їх можна зупинити загрозою розправи над заручниками”, – розповів Кох.

Він висловив упевненість, що саме на це будуть тиснути силовики Лукашенка. “Поки революція розвивається в тих самообмеженнях, які повністю влаштовують Лукашенко”, – запевнив колишній чиновник РФ.

Він запевнив, що стурбованість Європи тим, що відбувається не матиме для глави Білорусі фатальних наслідків. Кох попередив, що після затихання революції Лукашенко піде в “наступ”. Розпочнеться активна зачистка опозиційного контингенту.

Думка редакції сайту «Kraina News» може не збігатися з позицією автора. Редакція не несе відповідальності за зміст блогів.

Використання будь-яких матеріалів Інтернет-видання «Kraina News» можливо тільки за умови прямого посилання на сайт. Для Інтернет-видань обов’язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на використаний матеріал не нижче другого абзацу.