А це вже просто відверте палево! У відкритих джерелах було опубліковано відео, де нелегальні мігранти перетинають кордон Білорусі та Польщі. Варто звернути особливу увагу на дві речі!

А це вже просто відверте палево!
У відкритих джерелах було опубліковано відео, де нелегальні мігранти перетинають кордон Білорусі та Польщі.

Варто звернути особливу увагу на дві речі!
Перша – нелегали перетинають кордон через отвір у паркані, акуратно, явно не похапцем, вирізане спеціальними інструментами.

Друга – по той бік паркану, на польській території, знаходяться не лише нелегальні мігранти, а й люди у камуфляжі білоруських прикордонних військ! Тобто фактично вже підтверджується не лише факт супроводу та курування нелегалів білоруськими прикордонниками, а й перетинання ними кордону з Польщею!

А це вже, як кажуть, зовсім інша історія тижня була раніше…

Також нелегальні мігранти, які намагаються прорватися на територію Польщі, використовують стовбури зрубаних дерев. Гладкі, очищені від кори.
Загалом, йдеш ти такою нелегально перетинати кордон Білорусі та Польщі і думаєш, а чи не взяти мені з собою сокиру? Ну, чи бензопилу? Потрібна річ при нелегальному перетині кордону!

Вже відомо, що саме масове збирання мігрантів готувалося заздалегідь, але очевидно й інше. Підготовка, супровід та підтримка, причому всебічна, цієї провокації велася масштабна. Якщо чесно, я здивований, що для Польщі, яка насамперед зацікавлена ​​у відстеженні подібних акцій, цей прорив виявився несподіваним явищем.

Окремо хочу підкреслити той факт, як російська сторона, ЗМІ та так звані журналісти постійно наголошують на тому, що це форма помсти Лукашенка ЄС, при цьому чудово відомо, що перекидання мігрантів здійснюється, у тому числі за сприяння Росії, якщо не сказати більше – вона є головним ідеологом того, що відбувається.

“Братська” об’єктивність…

Alexander Kovalenko

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від позиції автора. Редакція сайту не відповідає за достовірність таких матеріалів, а сайт виконує виключно роль носія. Оціночні судження не підлягають спростуванню та доведенню їх правдивості.